Dlaczego warto biegać po plaży?

Bieganie po plaży może być ciekawą formą treningu. By jednak przyniósł korzyści musi przebiegać według kilku istotnych zasad. Przede wszystkim nie może być zbyt intensywny. Istotny jest również rodzaj obuwia, o ile zdecydujemy się obuć stopy. Bieganie na boso to nie tylko świetny masaż stóp, ale też doskonałe ćwiczenie wzmacniające mięśnie.

Zalety biegania po plaży

Zalety biegania po plaży (123RF)

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Czas na ósmą edycję Biegu Wiosennego. Meta znów na Stadionie Śląskim Czapka do biegania, a może chusta buff, opaska do biegania, daszek do biegania - co wybrać? O czym pamiętać, przy wyborze butów do biegania Kolejny Bieg po Nowe Życie już za nami. Zobaczyliśmy ludzi, który dostali drugą szansę Ile kalorii spalasz podczas biegania? Chcesz schudnąć? Biegaj Efekty biegania po schodach Legginsy do biegania damskie, męskie, kolorowe, z kieszeniami lub bez - jakie najlepiej wybrać? Adam Kszczot naładował akumulatory. Polski biegacz pokazał zdjęcia z wakacji Bieg Wings for Life odwołany na całym świecie. "Zdrowie jest nadrzędną wartością" Druga na świecie. Dominika Stelmach o sukcesie w Wings for Life World Run Stopień po stopniu. Bieg po schodach na wzmocnienie nóg

Popularne w tym tygodniu:

Co jeść przed bieganiem, a czego nie? Co zjeść przed zawodami? Bieganie rano - jakie ma zalety i co warto jeść przed porannym treningiem?