Dlaczego warto biegać po plaży?

Bieganie po plaży może być ciekawą formą treningu. By jednak przyniósł korzyści musi przebiegać według kilku istotnych zasad. Przede wszystkim nie może być zbyt intensywny. Istotny jest również rodzaj obuwia, o ile zdecydujemy się obuć stopy. Bieganie na boso to nie tylko świetny masaż stóp, ale też doskonałe ćwiczenie wzmacniające mięśnie.

Zalety biegania po plaży

Zalety biegania po plaży (123RF)

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

W sobotę Trójmiejski Ultra Track. Niektórzy przebiegną aż 68 km Women’s Run w Dzielnicy Bemowo również we wrześniu ! I ty możesz zostać maratończykiem Bieganie to jest TO Podstawowe badania biegacza Kobiece bieganie - idealny sposób połączenia przyjemnego z pożytecznym Co jeść przed bieganiem, a czego nie? Co zjeść przed zawodami? Jak biegać szybciej? 5 sposobów na poprawę tempa biegu ABC palucha biegacza Slow jogging a odchudzanie. Jak schudnąć i biegać bez zmęczenia? Czy bieganie po plaży jest zdrowe? Koronawirus. Przebiegł w salonie 100 km, aby pomóc chorym dzieciom

Popularne w tym tygodniu:

Technika biegania długodystansowego - jak to robić poprawnie? Maraton - co to jest i ile ma kilometrów? Fizjoterapeuta uroginekologiczny - czym się zajmuje i w czym może pomóc? Pułap tlenowy, czyli VO2Max. Co to jest i jak go obliczyć? "Biegam bo lubię" - co to jest i dla kogo?