Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Przegląd butów do biegania. Jaki model wybrać? Slow jogging a odchudzanie. Jak schudnąć i biegać bez zmęczenia? 18 września dniem walki – bieg Men Expert Survival Race w Poznaniu Bieganie to jest TO Odbyły się pierwsze treningi Women’s Run w tym sezonie Koronawirus w Polsce. 13. PKO Poznań Półmaraton odwołany! Zegarek do biegania. Czy warto go kupić? Co powinien mieć? W sobotę Bieg Wilcze Gronie w Rajczy. Na zawodników czeka nowa trasa Groźny koronawirus dotarł do Włoch. Bologna Marathon 2020 odwołany Najpopularniejsze dystanse biegowe Zalety funkcjonalnej odzieży do biegania Co daje bieganie? Odchudzanie plus 5 innych ogromnych zalet