Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Przyczyny palucha biegacza Zakochani na start. Zbliżają się Walentynki Gdy smutek czai się za metą - o depresji biegacza słów kilka Czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Finał Grand Prix Krakowa w biegach górskich Cracovia Maraton przełożony. Bieg odbędzie się jesienią Kalkulator biegowy. Po co i jak z niego korzystać? Ćwiczenia na siłowni dla biegaczy Najtrudniej zacząć Półmaraton. Jak powinna wyglądać dieta biegacza przed półmaratonem? Co jeść po porannym bieganiu? Propozycje na zdrowe i pożywne śniadanie Najważniejsze zasady po bieganiu, o których musisz pamiętać Maraton. Znamy termin tegorocznych mistrzostw Polski. Rozczarowanie dla amatorów

Popularne w tym tygodniu:

Co jeść przed bieganiem, a czego nie? Co zjeść przed zawodami? Bieganie rano - jakie ma zalety i co warto jeść przed porannym treningiem?