Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Zalety biegania Marszobieg - co to jest i jakie daje efekty? Przykładowy plan treningu dla osób początkujących "Biegam bo lubię" - co to jest i dla kogo? Buty do biegania Nike Free RN Distance na długie dystanse Bez pracy nie ma kołaczy Aktywność w czasach koronawirusa. Polak przebiegł 17 km w swoim ogródku Maraton to sztuka picia Asfalt, szuter, przełaj... Jak i w czym biegać po różnych nawierzchniach, by zyskać dobry humor i nie stracić stawów kolanowych?MATERIAŁ SPONSOROWANY Majówka 2020. Czy można biegać w czasie pandemii koronawirusa? Bieganie zimą - jak się ubrać? Pięć zasad, o których warto pamiętać Ile kalorii spalasz podczas biegania? Maratończyk Marcin Chabowski wrócił do treningów po kontuzji. Pierwszy bieg miał niecodzienny cel

Popularne w tym tygodniu:

Ciężki poranek polskiej mistrzyni. "Jeden z najbardziej bolesnych dni"