Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Zalety funkcjonalnej odzieży do biegania Ćwiczenia dla biegacza, które chronią przed urazami Rozgrzewka przed bieganiem. Proste ćwiczenia na rozgrzanie Pierwszy masowy maraton od pandemii. Wystąpi 10 tys. biegaczy Słuchawki bezprzewodowe do biegania - jaki model wybrać i czym się kierować? Bieg to zdrowie i chwila dla CiebieMATERIAŁ PROMOCYJNY Kolejny Bieg po Nowe Życie już za nami. Zobaczyliśmy ludzi, który dostali drugą szansę Koronawirus. Apel znanej polskiej biegaczki: Zapomnij o życiówkach! Trenuj dla zdrowia Jak zacząć biegać? Poradnik dla początkujących Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet Skipy. Błażej Brzeziński wyjaśnia, dlaczego to tak ważny element w treningu biegacza Ponad 80 kilometrów w biegu 6-godzinnym. Dominika Stelmach pobiła rekord Polski