Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak efektywnie spalać kalorie, nie ćwicząc na siłowni? „Pompa mięśniowa”. Jak ją wzmocnić i utrzymać na dłużej? Kompletujemy strój biegacza Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Jak ćwiczyć w domu, by mieć boskie ciało? Zapraszamy na kolejny trening Women's Run - FUN RUN Bielany! FIT Weekend 2018 – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć! Designerskie i wygodne buty do biegania Nike Air Max Sequent Ewa Chodakowska trenuje dla Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" BILETY NA ECCO WALKATHON JUŻ W SPRZEDAŻY Stepy do ćwiczeń – czy dla każdego? Jak wzmocnić ramiona w 15 minut?