Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Bieganie zimą - jak się ubrać? Pięć zasad, o których warto pamiętać Kalendarz biegów. Gdzie szukać informacji o biegach? W lesie bez maseczki. Sprawdź, czy wolno biegać i jeździć na rowerze Osoby po przeszczepach to główni bohaterowie Biegu po Nowe Życie Filmy o bieganiu - tytuły, które koniecznie musicie zobaczyć Koronawirus. Przebiegł w salonie 100 km, aby pomóc chorym dzieciom Koronawirus storpeduje Cracovia Maraton? 90. MP pod znakiem zapytania Rusza Grand Prix Gdyni. Na początek Bieg Urodzinowy Akcesoria do biegania zimą - praktyczny poradnik Polacy pokochali lekkoatletykę. Ty też spróbuj swoich sił na bieżni! Bezpłatna aplikacja do biegania - jaką wybrać? Koronawirus. Czy można biegać, jeździć na rowerze i na rolkach?

Popularne w tym tygodniu:

Buty do biegania dla początkujących – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?