Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Dopasowanie 1:1 dla każdego biegaczaMATERIAŁ SPONSOROWANY Jaki strój do biegania kupić? 5 porad, dzięki którym nie wydasz majątku Odchudzanie przez bieganie Bieganie boso - co nam daje? Biegi przełożone przez koronawirusa. Maratony i półmaratony - sprawdź aktualny jesienny kalendarz Maraton - ciekawostki "Napięty core i unikaj overstridingu". Marcin Chabowski radzi, jak zbiegać Półmaraton Gdynia. Organizatorzy MŚ czekają na decyzję rządu. Będzie bieg wirtualny Kilka dobrych rad, gdy lada dzień biegniesz swój pierwszy półmaraton Jak to z babskim bieganiem było Kolce do biegania - do czego służą? Czym różnią się kolce do biegania sprinterskie od tych do biegów średnich? Skip B w miejscu - opis ćwiczenia i jego zalety. To najintensywniejszy ze wszystkich skipów