Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Jak biegać, to razem. Kalendarz największych imprez biegowych Aktywność w czasach koronawirusa. Polak przebiegł 17 km w swoim ogródku Jak biegać, żeby schudnąć? Zasady, metody, porady Koronawirus. Niecodzienny wyczyn chińskiego maratończyka. Biegał przez 50 dni... po domu W lesie bez maseczki. Sprawdź, czy wolno biegać i jeździć na rowerze Filmy o bieganiu - tytuły, które koniecznie musicie zobaczyć Jak to z babskim bieganiem było O czym pamiętać, przy wyborze butów do biegania Majówka 2020. Czy można biegać w czasie pandemii koronawirusa? #BiegamDobrze dla Australii. Wyjątkowa impreza w Warszawie. Można pobiec również wirtualnie Kacper Mrowiec z rekordem w szybkości zdobycia Korony Gór Polski. Niesamowity wyczyn Kolejna wielka impreza przełożona. Maraton w Chicago nie odbędzie się w tym roku