Rusza 7. edycja Women’s Run & More

W sobotę, 7 maja, rozpocznie się siódma edycja projektu Women’s Run & More, w ramach którego odbywają się treningi dla kobiet pod okiem profesjonalistów. Wydarzenie skierowane jest do mieszkanek Warszawy.

Treningi biegowe odbędą się w stołecznych dzielnicach: Bielany, Ursynów i Wola (w trakcie sezonu organizatorzy planują włączyć do programu kolejne dzielnice).

Bądź lepszym biegaczem


Udział w programie jest bezpłatny. Do grupy treningowej (liczącej około 30 osób) można dołączyć po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Celem programu Women’s Run & More jest zainteresowanie kobiet, bez względu na wiek i kondycję, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną poprzez zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy. W trakcie trwania projektu odbędą się również spotkania motywacyjne, dodatkowo będzie można uzyskać porady od specjalistów.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Program jest realizowany cyklicznie od 2009 roku. Za jego organizację odpowiada agencja marketingu sportowego ABK Sport i Urzędy Dzielnic miasta stołecznego Warszawy.

Projekt Women’s Run & More potrwa do końca sezonu. Treningi będą odbywać się co tydzień, w każdą sobotę.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Bieganie:

Gadżety dla biegaczy - kamizelka, nogawki kompensyjne Najtrudniej zacząć Co jeść przed bieganiem, a czego nie? Co zjeść przed zawodami? Moda na bieganie- od czego zacząć Legginsy do biegania damskie, męskie, kolorowe, z kieszeniami lub bez - jakie najlepiej wybrać? Maraton - ciekawostki Maska do biegania antysmogowa - jak działa? Na co zwrócić uwagę? Skarpety kompresyjne do biegania czy skarpety kompresyjne rowerowe - co to jest, czy warto je mieć? Efekty biegania. Co się wydarzy po miesiącu, a co po tygodniu biegania? Obiegnijmy Polskę w weekend majowy. Sztafeta dla Biebrzańskiego Parku Narodowego Koronawirus. Czy w czasie pandemii można biegać? Co z przygotowaniami do maratonu? Bieg po Nowe Życie w Warszawie